SOSNOWIEC 01-03.10.2019Targi TOOLEX
Pawilon A, stoisko 304

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko na targach TOOLEX w Sosnowcu, gdzie będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z ofertą naszych najnowszych rozwiązań dedykowanych branży obróbki skrawaniem i robotyki, a także metod przyrostowych.
Zapraszamy do odwiedzin - czekają na Państwa nasi specjaliści oraz specjalne oferty!

contact icon1

Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali SIEMENS kolejne aktualizacje.
 

contact icon1

Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.

contact icon1

Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling (NX CAM, Mold & Progressive) oraz ponad 50% NX CAD należy w Polsce do CAMdivision - wprowadzamy nowatorskie rozwiązania.

contact icon1

Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące oprogramowania NX CAD/CAE/CAM & PLM.
TOP EUROPEAN PARTNER IN DIGITAL
MANUFACTURING SOFTWARE
CAMdivision Sp. z o.o. jest największym w Polsce partnerem hadlowym SIEMENS Digital Industries Software. Niezmiernie cieszymy się z możliwości spotkania naszych obecnych i przyszłych Klientów podczas targów, konferencji i seminariów, gdzie można porozmawiać o CAx/PLM i nie tylko...
Image
INDUSTRY 4.0
POD SKRZYDŁAMI CAMDIVISION
NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS PLM, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce. Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby.
Image

Zapisz się na wydarzenie - bezpłatna wejściówka

Proszę wprowadzić poprawną nazwę firmy!

Proszę wprowadzić imię i nazwisko osoby reprezentującej firmę!

Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail!

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu ( bez znaków specjalnych i nawiasów)

Invalid Input

Proszę zaznaczyć zgodę!

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało