"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image
Image

NX CAx/PLM for Aerospace & Defense

Firmy działające w branży lotniczej & obronności rozwijają platformy i systemy, które musza spełniać najwyższe wymagania jakościowe. Poszczególne państwa dużo inwestują w infrastrukturę, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i nowe środki obrony.

Siłą napędową tych nowoczesnych rozwiązań są innowacje ułatwiające współpracę, synchronizację i zarządzanie całym cyklem PLM, który ma kluczowe znaczenie w dynamicznie się rozwijającym przemyśle lotniczym i obronnym.

Jesteśmy aktywnym członkiem Doliny Lotniczej skupiającej wiodące firmy związane z przemysłem lotniczym.

Slide 1
 

icon offcanvas

SPECJALISTYCZNY SOFTWARE NX for AEROSPACE

PLM for AEROSPACE & DEFENSE

Oferujemy innowacyjne w pełni zsynchronizowane rozwiązania PLM dedykowane do poszczególnych działów przemysłu lotniczego i obronnego począwszy od koncepcji produktu, aż po końcową dostawę.

Product Realization
Rozwiązania SIEMENS Digital Industries Software dostarczane producentom OEM sprzętu lotniczego i obronnego, umożliwiają podejmowanie decyzji produkcyjnych we wczesnym etapie i umożliwiają pełną integrację procesów na każdym etapie cyklu życia produktu.

Verification Management
Zapewniamy zintegrowane środowisko, dzięki któremu wszystkie operacje związane z weryfikacją produktów są realizowane w oparciu o specjalne wymagania, które są zaplanowane i wykonane w odpowiedniej kolejności. Wynikiem jest szybszy czas certyfikacji.

Integrated Program Planning & Execution
Nasze rozwiązania integrują koszty, harmonogramowanie i wymagania techniczne wraz z zarządzeniem. Umożliwia to realizację programów według określonych kosztów i harmonogramu dzięki maksymalizacji ponownego wykorzystania już posiadanych danych.

Additive Design & Manufacturing
Dzięki nowym, rewolucyjnym technologiom przyrostowym można tworzyć i produkować przełomowe produkty i wyprzedzić konkurencję. Płynne przejście przez proces digitalizacji modelu od projektu do druku w jednej aplikacji eliminuje potrzebę importu i przebudowy modelu części między aplikacjami.

Indywidualne rozwiązania
Dla przemysłu Aerospace & Defense

Image

Aircrafts Engines

Projektowanie, optymalizacja i wytwarzanie najbardziej zaawansowanych części silników lotniczych również przy wykorzystaniu kompozytów do części turbin silnika np. łopatek kierujących.

Aircrafts & Airframes
Konstrukcja kadłubów, poszyć, skrzydeł i podwozi łączy w sobie dziedziny aerodynamiki, technologii, materiałów i produkcji w celu osiągnięcia równowagi między wydajnością, niezawodnością i kosztami.

MCAD, ECAD, CAE and PLM
W pełni zintegrowane środowisko projektowe obejmujące MCAD (mechaniczny CAD), ECAD (elektryczny CAD), CAE (obliczenia inżynierskie) i PLM (zarządzanie) dedykowane Aerospace & Defense.

Part Manufacturing
Nasze rozwiązania do produkcji części lotniczych obejmują zintegrowane aplikacje do projektowania CAD, wytwarzania CAM, kontroli obróbki na obrabiarkach CNC, obsługę maszyn CMM i druk 3D.

Szybkie prototypowanie
Additive Manufacturing to projektowanie, optymalizacja i budowanie komponentów z metali i tworzyw sztucznych z wykorzystaniem najnowszych metod wytwarzania przyrostowego.

Pakiety
Oprogramowanie można dostosować do struktury firmy i skonfigurować je wariantowo spośród wielu dostępnych pakietów i dedykowanych specjalistycznych modułów.

Pakiety licencji

Do przemysłu Aerospace & Defense dedykowane są specjalne pakiety licencji CAx/PLM służące do projektowania, weryfikacji, wytwarzania i zarządzania całym cyklem produkcji i maintenance.

NX Aerospace Design
To specjalne pakiety rozszerzające standardowe możliwości projektowania NX CAD o elementy typowe elementy dla przemysłu lotniczego typu Aero Step, Aero Rib, Aero Shelf, Aero Flange.

NX Advanced Sheet Metal
Specjalne funkcje do projektowania i analizy nieliniowych zagięć i krzywizn przy pełnej kontroli warunków brzegowych narzuconych na początku procesu projektowania dla konstrukcji lotniczych.

NX & FIBERSIM
To środowisko do projektowanie i wytwarzanie produktów kompozytowych dla elementów lotniczych.

NX CAM for Aerospace
NX CAM Turbomachinery to specjalne pakiet do programowania wirników na frezarkach CNC.

NX CAM VOLUMILL
To wysokowydajne obróbki zgrubne z pełnego materiału, które umożliwiają skrócenie czasu obróbki nawet o 80%. Kluczem jest stały kąta opasania, dużej głębokość skrawania i dynamiczne posuwy..

TEAMCENTER for Aerospace & Defense Solution
Dedykowane rozwiązania PLM zapewniają pełny zestaw funkcji zarządzania wiedzą, zmianami, zarządzania audytem, planowania, zarządzania dokumentami i zarządzania danymi CDRL / SDRL.

eBooks do NX

eBooki to elektroniczne książki NX CAD (w formacie PDF) skierowane do indywidualnych użytkowników systemu NX, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie stosowania Synchronous Technology (ST), jak i do użytkowników innych systemów CAD pragnących poznać technologię synchroniczną.

Co do szczegółów technicznych – to na podany w ankiecie email, otrzymają Państwo linki do pobrania poszczególnych plików książki NX CAD. Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

eBook

NX Synchronous Technology
Synchronous Technology 3D

 • eBook – 154 str. (PDF) – 40 MB
 • Pliki 3D do ćwiczeń – 34 MB
 • Filmy instruktażowe – 460 MB

Podgląd książki

eBook

NX CAM Podstawy
Frezowanie 3-osiowe

 • eBook – 140 str. (PDF) – 70 MB
 • Pliki 3D do ćwiczeń – 8 MB
 • Filmy instruktażowe – 530 MB

Podgląd książki

eBook

NX ST & Realize Shape
Realize Shape & ST

 • eBook – 202 str. (PDF) – 46 MB
 • Pliki 3D do ćwiczeń – 48 MB
 • Filmy instruktażowe – 649 MB

Podgląd książki

Drukowane książki NX CAD/CAM

Drukowane podręczniki są przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania NX. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

eBook

NX CAD Podstawy
Kolor 360 str. + DVD

Podgląd książki

Zamów online

eBook

NX Formy wtryskowe
Kolor 400 str. + DVD

Podgląd książki

Zamów online

eBook

NX Tłoczniki wielotaktowe
Kolor 400 str. + DVD

Podgląd książki

Zamów online

eBook

NX CAM Podstawy
Kolor 524 str. + DVD

Podgląd książki

Zamów online

Materiały do pobrania

Naszej działalności nie ograniczamy tylko to wdrożeń software. Wydajemy podręczniki w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki. Dodatkowym źródłem informacji o oferowanym przez nas oprogramowaniu są materiały informacyjne w formie ulotek oraz zapis filmowy organizowanych przez nas webinarów. Znajdą tu Państwo szczegółowe opisy produktów i konfiguracji oraz jak również opisy najnowszych wersji oprogramowania.

Materiały
NX CAD CAM CAE
Pobierz materiał
eBook

NX for AEROSPACE
Pobierz materiał

Image

Wypróbuj wersje testowe

NX CAD/CAM wersja testowa to bezpłatne testy oprogramowania NX, które obejmuje wybrane pakiety NX CAD, NX CAM i NX CAE lub specjalizowane aplikacje typu NX Mold/Progressive Design (projektowanie form i tłoczników).

W ramach pakietu NX CAD/CAM wersja testowa zapewniamy Państwu:

 • licencję testową na 7 – 30 dni, 
 • nośniki na DVD (lub do pobrania z ftp), 
 • wypożyczenie książki lub eBook, 
 • wstępne szkolenie np. online, 
 • pomoc i konsultacje w trakcie testów, 
 • postprocesor testowy (NX CAM)

Oferta skierowana jest dla firm.

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

Profesjonalne materiały od CAMdivision

Wersje testowe

eBook

Podstawy NX

eBook

eBooki & podręczniki

Materiały

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy!

Dane personalne

Please enter your name!

Wpisz prawidłową nazwę firmy

Please enter a valid phone number!

Please enter a valid e-mail!

Invalid Input

Please accept!

Please mark!

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook