aerospace1.jpg

AEROSPACE & DEFENSECAx/PLM DLA LOTNICTWA I OBRONNOŚCI

Firmy działające w branży lotniczej & obronności rozwijają platformy i systemy, które musza spełniać najwyższe wymagania jakościowe. Poszczególne państwa dużo inwestują w infrastrukturę, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i nowe środki obrony. Siłą napędową tych nowoczesnych rozwiązań są innowacje ułatwiające współpracę, synchronizację i zarządzanie całym cyklem PLM, który ma kluczowe znaczenie w dynamicznie się rozwijającym przemyśle lotniczym i obronnym. 

Jesteśmy aktywnym członkiem Doliny Lotniczej skupiającej wiodące firmy związane z przemysłem lotniczym.

OUR SOLUTIONS FOR AEROSPACE & DEFENSE

Opis

 

PLM for AEROSPACE & DEFENSE

Oferujemy innowacyjne w pełni zsynchronizowane rozwiązania PLM dedykowane do poszczególnych działów przemysłu lotniczego i obronnego począwszy od koncepcji produktu, aż po końcową dostawę.

Product Realization
Rozwiązania Siemens PLM Software dostarczane producentom OEM sprzętu lotniczego i obronnego, umożliwiają podejmowanie decyzji produkcyjnych we wczesnym etapie i umożliwiają pełną integrację procesów na każdym etapie cyklu życia produktu.

Verification Management
Zapewniamy zintegrowane środowisko, dzięki któremu wszystkie operacje związane z weryfikacją produktów są realizowane w oparciu o specjalne wymagania, które są zaplanowane i wykonane w odpowiedniej kolejności. Wynikiem jest szybszy czas certyfikacji.

Integrated Program Planning & Execution
Nasze rozwiązania integrują koszty, harmonogramowanie i wymagania techniczne wraz z zarządzeniem. Umożliwia to realizację programów według określonych kosztów i harmonogramu dzięki maksymalizacji ponownego wykorzystania już posiadanych danych.

Additive Design & Manufacturing
Dzięki nowym, rewolucyjnym technologiom przyrostowym można tworzyć i produkować przełomowe produkty i wyprzedzić konkurencję. Płynne przejście przez proces digitalizacji modelu od projektu do druku w jednej aplikacji eliminuje potrzebę importu i przebudowy modelu części między aplikacjami.

Funkcje

Aircrafts Engines

Projektowanie, optymalizacja i wytwarzanie najbardziej zaawansowanych części silników lotniczych również przy wykorzystaniu kompozytów do części turbin silnika np. łopatek kierujących.

Aircrafts & Airframes
Konstrukcja kadłubów, poszyć, skrzydeł i podwozi łączy w sobie dziedziny aerodynamiki, technologii, materiałów i produkcji w celu osiągnięcia równowagi między wydajnością, niezawodnością i kosztami.

MCAD, ECAD, CAE and PLM
W pełni zintegrowane środowisko projektowe obejmujące MCAD (Mechaniczny CAD), ECAD (Elektryczny CAD), CAE (obliczenia) i PLM (zarządzanie) dedykowane Aerospace & Defense.

Part Manufacturing
Nasze rozwiązania do produkcji części lotniczych obejmują zintegrowane aplikacje do projektowania CAD, wytwarzania CAM, kontroli obróbki na obrabiarkach CNC, obsługę maszyn CMM i druk 3D.

Szybkie prototypowanie
Additive Manufacturing to projektowanie, optymalizacja i budowanie komponentów z metali i tworzyw sztucznych z wykorzystaniem najnowszych metod wytwarzania przyrostowego.

Pakiety
Oprogramowanie można dostosować do struktury firmy i skonfigurować je wariantowo spośród wielu dostępnych pakietów i dedykowanych specjalistycznych modułów.

Licencje

Pakiety licencji

Do przemysłu Aerospace & Defense dedykowane są specjalne pakiety licencji CAx/PLM służące do projektowania, weryfikacji, wytwarzania i zarządzania całym cyklem produkcji i maintenance.

NX Aerospace Design
To specjalne pakiety rozszerzające standardowe możliwości projektowania NX CAD o elementy typowe elementy dla przemysłu lotniczego typu Aero Step, Aero Rib, Aero Shelf, Aero Flange.

NX Advanced Sheet Metal
Specjalne funkcje do projektowania i analizy nieliniowych zagięć i krzywizn przy pełnej kontroli warunków brzegowych narzuconych na początku procesu projektowania dla konstrukcji lotniczych.

NX & FIBERSIM
To środowisko do projektowanie i wytwarzanie produktów kompozytowych dla elementów lotniczych.

NX CAM for Aerospace
NX CAM Turbomachinery to specjalne pakiet do programowania wirników na frezarkach CNC.

NX CAM VOLUMILL
To wysokowydajne obróbki zgrubne z pełnego materiału, które umożliwiają skrócenie czasu obróbki nawet o 80%. Kluczem jest stały kąta opasania, dużej głębokość skrawania i dynamiczne posuwy..

TEAMCENTER for Aerospace & Defense Solution
Dedykowane rozwiązania PLM zapewniają pełny zestaw funkcji zarządzania wiedzą, zmianami, zarządzania audytem, planowania, zarządzania dokumentami i zarządzania danymi CDRL / SDRL.

Książki

eBooks do NX

eBooki to elektroniczne książki NX CAD (w formacie PDF) skierowane do indywidualnych użytkowników systemu NX, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie stosowania Synchronous Technology (ST), jak i do użytkowników innych systemów CAD pragnących poznać Synchronous. Co do szczegółów technicznych – to na podany w ankiecie email, otrzymają Państwo linki do pobrania poszczególnych plików książki NX CAD. Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX Synchronousbook 3
Synchronous Technology 3D

eBook – 100 str. (PDF) – 8 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 8 MB
Filmy instruktażowe – 640 MB

Podręcznik oparty na NX 8.0/8.5

Podgląd książki
NX ST & Realizebook 2
Synchronous 3D i 2D

Realize Shape

eBook – 184 str. (PDF) – 32 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 20 MB
Filmy instruktażowe – 900 MB

Podgląd książki
NX CAD Podstawybook 1
Modelowanie bryłowe
Synchronous 3D i 2D
Realize Shape

eBook – 300 str. (PDF) – 58 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 30 MB
Filmy instruktażowe – 1 GB

Podgląd książki

 

Drukowane książki NX CAD/CAM

Drukowane podręczniki są przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania NX. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX CAD Podstawybook 1
Kolor 360 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
Formy wtryskowebook 3
Kolor 400 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
NX Tłocznikibook 4
Kolor 400 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
NX CAM & VMbook 2
Kolor 524 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
Pobierz

Materiały do pobrania

Naszej działalności nie ograniczamy tylko to wdrożeń software. Wydajemy podręczniki w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki. Dodatkowym źródłem informacji o oferowanym przez nas oprogramowaniu są materiały informacyjne w formie ulotek oraz zapis filmowy organizowanych przez nas webinarów. Znajdą tu Państwo szczegółowe opisy produktów i konfiguracji oraz jak również opisy najnowszych wersji oprogramowania.

NX CAD CAM CAE
nx cad materialy1
Pobierz materiał
Aerospace Sheet Metal
dla aerospace
Pobierz materiał
NX for Aerospace
dla aerospace2
Pobierz materiał
Testy

Wersje testowe

NX CAD/CAM wersja testowa to bezpłatne testy oprogramowania NX, które obejmuje wybrane pakiety NX CAD, NX CAM i NX CAE lub specjalizowane aplikacje typu NX Mold/Progressive Design (projektowanie form i tłoczników).

Oferta jest skierowana do potencjalnych Klientów zainteresowanych tymi rozwiązaniami lub pragnących porównać możliwości NX ze stosowanymi aktualnie rozwiązaniami jaki i firm już posiadających oprogramowanie NX.

Aby w pełni wykorzystać pakiet NX CAD/CAM wersja testowa warto skorzystać z wstępnych szkoleń, warsztatów czy konsultacji online.

W ramach pakietu NX CAD/CAM wersja testowa zapewniamy Państwu:

- licencję testową na 7 – 30 dni, 
- nośniki na DVD (lub do pobrania z ftp), 
- wypożyczenie książki lub eBook, 
- wstępne szkolenie np. online, 
- pomoc i konsultacje w trakcie testów, 
- postprocesor testowy (NX CAM)

Oferta skierowana jest dla firm.
book wersja testowa

 

Dowiedz się więcejProfesjonalne materiały od CAMdivision

Wersje testowe
book wersja testowa
Podstawy NX
book nx cad promo
eBooki & podręczniki
book ebook

Jesteś zainteresowany?Wypełnij formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię!

Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało