NX CAM E-BookBezpłatna Książka w PDF

CAMdivision Sp. z o.o. jest największym polskim dostawcą NX CAM (ponad 75% rynku) i od tego produktu rozpoczynaliśmy 10 lat temu naszą współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.

Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do CAMdivision z wielu stron, zdecydowaliśmy się na bezpłatnie udostępnienie obszernych fragmentów kolejnej książki "NX CAM Virtual Machine".

Publikacja liczy ponad 200 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.

Udostępnione rozdziały książki pozwolą Państwu na poznanie filozofii programowania obróbki w NX CAM od wczytania detalu, definicję środowiska pracy, przez obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC. 

Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów!

NX CAM E-BOOK BEZPŁATNA KSIĄŻKA W PDF

ZASADY KORZYSTANIA z E-BOOK

NX CAM Virtual Machine
Zawartość e-Booka:

∙ Część I - NX CAM FREZOWANIE
Rozdział 1 - Wprowadzenie
Rozdział 2 - Pierwsze kroki
Rozdział 3 - Definicja geometrii
Rodział 4 - Operacja Floor Wall (płaskie regiony)
Rozdział 6 - Cavity Mill (obróbka zgrubna)
Rozdział 8 - Kontrola ścieżki
Rozdział 10 - Zlevel Profile (obróbka wykańczająca na stałym Z)
Rozdział 18 - Definicja narzędzia
Rozdział 19 - Symulacja obróbki
Rozdział 20 - Posuwy – kontrola i optymalizacja

∙ Część II - NX SYNCHRONOUS TECHNOLOGY
Rozdział 1 -  8 ...

 

e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej, również mogą skorzystać z podręcznika.

Ideą wydawcy jest zachęcenie użytkowników do samokształcenia, przynajmniej w zakresie wiedzy prezentowanej na łamach rzeczonej publikacji. W związku z tym ograniczeniem, aby legalnie wykorzystywać ten podręcznik w firmie komercyjnej lub instytucji edukacyjnej, należy zgłosić ten zamiar wydawcy celem uzyskania zezwolenia.

Co do szczegółów technicznych: na podany w formularzu e-mail otrzymają Państwo, po weryfikacji, linki do pobrania poszczególnych pakietów książki NX CAM, które stanowią e-Book PDF, pliki do cwiczeń i filmy instruktażowe. Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do późniejszego kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji.

Jeśli akcpetują Państwo te warunki prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Jesteś zainteresowany?Wypełnij formularz

Proszę wpisać swoje imię!

Proszę podać nazwę firmy!

Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało