Biuro główneSiedziba CAMdivision

Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
ul. Sosnowa 10, 55-330 Błonie
Dane GPS: L=51.1656171 B=16.7514253

Tel. +48 71 780 30 20
Kom. +48 600 902 903
Fax +48 71 780 30 31
email: info@camdivision.com

NIP 899-25-86-710, KRS 0000401754, REGON 020398085

Dział handlowy

NX CAx/PLM
Artur Bielicz
email: a.bielicz@camdivision.com
mobile: +48 501 510 670

NX & Solid Edge
Grzegorz Kuźmiński
email: g.kuzminski@camdivision.com
mobile: +48 500 71 40 48

NX & Solid Edge (Rzeszów)
Michał Olszak
email: m.olszak@camdivision.com
mobile: +48 538 33 51 55

Existing customers
Dominika Dobosz
email: d.dobosz@camdivision.com
mobile: +48 509 85 67 48

Dział handlowy

NX CAM/TECNOMATIX
Krzysztof Augustyn
email: k.augustyn@camdivision.com
mobile: +48 504 20 60 79

VoluMill & VoluTurn
Tomasz Zajączkowski
email: t.zajaczkowski@camdivision.com
mobile: +48 660 724 558

Maintenance CAx/PLM
Agnieszka Szott-Rus
email: a.szott-rus@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 21

Dział administracji

Sekreteriat
Magda Błażykowska
email: sekretariat@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 20

Licencje
Ewelina Bartosiewicz
email:e.bartosiewicz@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 27 

Księgowość
Alicja Kozera
email: a.kozera@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 38

OddziałRzeszów

ul. Hetmańska 40A, 35-045 Rzeszów

tel. +48 17 741 20 22
Dział handlowy: +48 538 33 51 55

NIP 899-25-86-710,
KRS 0000401754,
REGON 020398085

e-mail: rzeszow@camdivision.pl

Biuro w NiemczechCAMdivision GmbH

Sponholzstraße 47, 12159 Berlin, Germany

tel.: +49 30 78 95 95 51
fax: +49 30 78 95 95 59
mobil: +49 176 23 73 13 14

e-mail: info@camdivision.de
www.camdivision.de

USt-IdNr.: DE 296738133, Amtsgericht Charlottenburg: HRB 161265 B

Proszę wpisać swoje imię!

Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało