Image

Biuro główne
Siedziba CAMdivision

Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
ul. Sosnowa 10, 55-330 Błonie
Dane GPS: L=51.1656171 B=16.7514253

Tel. +48 71 780 30 20
Kom. +48 600 902 903
Fax +48 71 780 30 31
email: info@camdivision.com

NIP 899-25-86-710, KRS 0000401754, REGON 020398085

 

icon offcanvas

Dział handlowy
NX CAx/PLM
Artur Bielicz
a.bielicz@camdivision.com
mobile: +48 501 510 670

NX & Solid Edge
Grzegorz Kuźmiński
g.kuzminski@camdivision.com
mobile: +48 500 71 40 48

NX & Solid Edge (Rzeszów)
Michał Olszak
m.olszak@camdivision.com
mobile: +48 538 33 51 55

Existing customers
Dominika Dobosz
email: d.dobosz@camdivision.com
mobile: +48 509 85 67 48

Dział handlowy
NX CAM/TECNOMATIX
Krzysztof Augustyn
k.augustyn@camdivision.com
mobile: +48 504 20 60 79

VoluMill & VoluTurn
Tomasz Zajączkowski
t.zajaczkowski@camdivision.com
mobile: +48 660 724 558

Maintenance CAx/PLM
Agnieszka Szott-Rus
a.szott-rus@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 21

Dział administracji
Sekreteriat
Magda Błażykowska
sekretariat@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 20

Licencje
Ewelina Bartosiewicz
e.bartosiewicz@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 27

Księgowość
Alicja Kozera
a.kozera@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 38

Image

CAMdivision
oddział Rzeszów

ul. Hetmańska 40A, 35-045 Rzeszów

tel. +48 17 741 20 22
Dział handlowy: +48 538 33 51 55

NIP 813-376-99-85,
KRS 0000715755,
REGON 369374944

e-mail: rzeszow@camdivision.com

 

icon offcanvas

Jedyny PLATINUM Partner SIEMENS Digital Industries Software w Polsce & CEE FY2021!
CAMdivision jest największym i jedynym obecnie w Polsce & CEE (Central & Eastern Europe) Platynowym partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software FY2021. Posiadamy prestiżowy status smart expert w dziedzinie NX CAD/CAM, Teamcenter i Solid Edge. Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling oraz blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & Teamcenter należy w Polsce do CAMdivision!
Image

CAMdivision GMBH
Biuro w Niemczech

Sponholzstraße 47, 12159 Berlin, Germany

tel.: +49 30 78 95 95 51
fax: +49 30 78 95 95 59
mobil: +49 176 23 73 13 14

e-mail: info@camdivision.de
www.camdivision.de

USt-IdNr.: DE 296738133, Amtsgericht Charlottenburg: HRB 161265 B