nxcad1.jpg

CAMdivisionKreatywne spotkania z CAMdivision!

Wprawdzie jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy Industry 4.0 w praktyce (na targach ITM 2016, salon MACH-TOOL), gdzie wszystko odbywało się wg bezdusznych algorytmów, lecz te procesy nadal definiuje człowiek...

Dlatego niezmiernie cieszymy się z możliwości spotkania naszych obecnych i przyszłych Klientów podczas targów, konferencji i seminariów, gdzie można porozmawiać o CAx/PLM i nie tylko…

NX CADKreatywne spotkania z CAMdivision!

Zapraszamy na AEROSPACE & DEFENSE Meetings 
RZESZÓW, 21-23.05.2019!


Wprawdzie jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy Industry 4.0 w praktyce (na targach ITM 2016, salon MACH-TOOL), gdzie wszystko odbywało się wg bezdusznych algorytmów, lecz te procesy nadal definiuje człowiek...

Dlatego niezmiernie cieszymy się z możliwości spotkania naszych obecnych i przyszłych Klientów podczas targów, konferencji i seminariów, gdzie można porozmawiać o CAx/PLM i nie tylko…
WARSAW INDUSTRY WEEK – WARSZAWA – 13-15.11.2019

...zapraszamy Państwa do spotkania z CAMdivision na WARSAW INDUSTRY WEEK dniach 13-15 listopada 2019 r -  Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. 

Hala E - stoisko 310.

Lokalizacja: Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo.
Więcej infomacji na stronach orgranizatora: https://industryweek.pl/

AEROSPACE & DEFENCE MEETINGS – RZESZÓW – 21-23.05

W dniach 21-23 maja 2019 r.  zapraszamy na AEROSPACE & DEFENCE MEETING do Rzeszowa, gdzie na naszym stoisku będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z ofertą najnowszych rozwiązań Industry 4.0 dedykowanych branży AEROSPACE & DEFENCE tj. NX CAD/CAM/CAE, Additive Manufacturing (druk 3D), FIBERSIM (kompozyty), TECNOMATIX (robotyzacja) i TEAMCENTER (zarządzanie).

Lokalizacja: Centrum Wystawienniczo Kongresowe G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.
Zapraszamy do odwiedzin - czekają na Państwa nasi specjaliści oraz specjalne oferty!
Więcej infomacji na stronach orgranizatora: http://poland.bciaerospace.com/

SYMPOZJUM: PLASTECH – XXV Edycja – 11-12.04.2019

...  zapraszamy Państwa na XXV-tą  Edycję Sympozjum Technicznego PLASTECH, kóre odbędzie się w dniach 11-12.04 w zamku GNIEW. Głównym motywem tegorocznej edycji Sympozjum będzie hasło przewodnie „ROLA I ZNACZENIE TWORZYW SZTUCZNYCH DLA ROZWOJU PRZEMYSŁU I ŻYCIA CZŁOWIEKA”

CAMdivision zaprezentuje rozwiązanie do Robotyzacji TECNOMATIX: "Projektowanie, Symulacja i Optymalizacja Linii do Produkcji Elementów z TS".

Dla Klientów CAMdivision 10% zniżki!
Zapraszamy do spotkania ze specjalistami CAMdivision podczas Sympozjum!

TARGI: STOM-TOOL 2019  –  Kielce  –  26-28.03.2019

...  zapraszamy Państwa na nasze stoisko A-54 na targach  STOM, gdzie będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z ofertą najnowszych rozwiązań dedykowanych branży obróbki w NX CAD/CAM, metod przyrostowych NX Additive, oraz programowania robotów NX CAM Robotics i linii produkcyjnych TECNOMATIX.

HALA A - stoisko 54
Zapraszamy do spotkania - czekają na Państwa nasi specjaliści oraz specjalne oferty!
Po bezpłatną wejściówkę wystarczy napisać (z adresu firmowego) na email: targi@camdivision.pl

SEMINARIUM: PLASTINVENT - 24/25.10.2018
W dniach 25-26.X.2018 r. w Zamku Biskupim JANÓW PODLASKI**** odbywać się będzie Konferencja PLASTINVENT'2018 - będąca jedną z ważniejszych konferencji dedykowanych branży tworzyw sztucznych w Polsce. To już dwunasta edycja tego przedsięwzięcia, które integruje firmy związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Przedstawimy na nim:

PCM Tool Costing
PCM (Product Cost Management) – Nowa Jakość w Wycenach Oprzyrządowania
TARGI: TOOLEX 2018 – Sosnowiec – 02-04.10.2018

...  zapraszamy Państwa na nasze stoisko na targach TOOLEX w Sosnowcu, gdzie będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z ofertą naszych najnowszych rozwiązań dedykowanych branży obróbki skrawaniem, a także metod przyrostowych tj. NX CAM, NX Additive Manufacturing, NX CAM Robotics, NX Mold & NX Electrode Design...

HALA A - stoisko 210
Zapraszamy do odwiedzin - czekają na Państwa nasi specjaliści oraz specjalne oferty!
Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę proszę do nas napisać (z adresu firmowego) na email: toolex@camdivision.pl.

VI TOOL-SHOP – Częstochowa – 27-28.09.2018

Konferencja TOOL-SHOP to wydarzenie dla narzędziowni w Polsce - unikalne forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytycza kierunki dyskusji, a także miejsce spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi kontrahentami.

CAMdivision jest Partnerem Branżowym 6. Konferencji TOOL - SHOP 2018.
W drugim dniu konferencji przedstawimy prezentację pt. „Zagrożenia występujące w procesie wyceny oprzyrządowania. Sprawdzone sposoby przeprowadzenia wiarygodnych wycen narzędzi (formy wtryskowe, tłoczniki)”.

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało