"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image
Image

Największy Partner
Siemens Digital
Industries Software
w Polsce FY2024!

Top EUROPEAN Partner
for Manufacturing Engineering Software
FY2019!

Jedyny PLATINUM
Partner SIEMENS
Software FY2024
w POLSCE!

Jedyny od 9 lat PLATINUM Partner SIEMENS Digital Industries
Software w Polsce & FY2024!

CAMdivision jest największym i jedynym nieprzerwanie od 9 lat PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce & FY2024.

Posiadamy prestiżowy status SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, TEAMCENTER i Solid Edge. Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling oraz blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER należy w Polsce do CAMdivision!

 

icon offcanvas

Nasze rozwiązania zostały docenione na Świecie
Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - najbliższe ważne wydarzenie to premiera najnowszego NX 2312 (December 2023 Release). CAMdivision aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter Program). Na naszym specjalistycznym blogu umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące NX CAx.
Image

Nasze rozwiązania są fundamentem
Specjalistycznego programowania & projektowania

Materiały

Pionierzy
Polskiego tłumaczenia

Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali Siemens kolejne aktualizacje.

Materiały

Piszemy poradniki
dla naszych Klientów

Wydajemy dla naszych klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.

Materiały

Aktywna
skarbnica wiedzy

Na naszym blogu nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz dodatkowe informacje dotyczące pakietów programu NX CAD/CAE/CAM & PDM/PLM

 

icon offcanvas

Aktywna skarbnica wiedzy
Na naszym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz dodatkowe informacje dotyczące pakietów programu NX CAD/CAE/CAM & PDM/PLM.
Image

Nasz model współpracy
Industry 4.0 pod skrzydłami CAMdivision!

Materiały

Kreujemy
precyzyjne rozwiązania

Stworzenie i prowadzenie firmy to potężny wysiłek okupiony niewymiernymi kosztami. Analizujemy potrzeby i proponujemy usprawnienia w postaci rozwiązań CAx/PLM.

Materiały

Sukces
dla indywidualnych potrzeb

Software nie zastąpi wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu ludzi. Ale skrojony do indywidualnych potrzeb i posiadanej bazy wiedzy pozwoli wyprzedzić konkurencję.

Materiały

Dla Twojej klasy
biznesu i potrzeb

NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Tecnomatix, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS Digital Industries Software, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce.

 

icon offcanvas

Przyjazny model współpracy
Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

They fight, we code - Masters support masters!
WSPIERAMY DZIAŁALNOŚĆ MISTRZÓW KARATE

Materiały

KLUB KARATE KYOKUSHIN
RODZINY SYPIEŃ

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do wdrożeń software. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

 

icon offcanvas

Nieustanny rozwój
Nieustannie dążymy do doskonałości pisząc specjalne aplikacje (NX Rapid SERIES), szkoląc i wydając podręczniki dla naszych Klientów.
Image

Lider jest tylko jeden
Postaw na najlepsze oprogramowanie & rozwiązania

Jesteśmy pionierami polskiego tłumaczenia interfejsu NX CAD, NX CAM, NX Mold, Electrode & Progressive Design. Profesjonalnie & perfekcyjnie wdrażamy oprogramowanie NX CAD/CAE/CAM, FIBERSIM, TEAMCENTER, Tool Costing ...

Należymy do Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych. Nieustannie dążymy do doskonałości pisząc specjalne aplikacje, szkoląc i wydając podręczniki dla naszych Klientów.

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook