Image

Największy Partner
Siemens Digital
Industries Software
w Polsce FY2020!

Top EUROPEAN Partner
for Manufacturing Engineering Software
FY2019!

Jedyny PLATINUM
Partner SIEMENS
Software FY2021
w POLSCE!

Jedyny PLATINUM Partner SIEMENS Digital Industries
Software w Polsce FY2021!

CAMdivision jest największym i jedynym obecnie w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software FY2021.

Posiadamy prestiżowy status SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, TEAMCENTER i Solid Edge. Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling oraz blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER należy w Polsce do CAMdivision!

 

icon offcanvas

Nasze rozwiązania zostały docenione na Świecie
Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - najbliższe ważne wydarzenie to premiera najnowszego NX June 2021 Release. CAMdivision aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter Program). Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące NX CAx.
Image

Nasze rozwiązania są fundamentem
Specjalistycznego programowania & projektowania

Materiały

Pionierzy
Polskiego tłumaczenia

Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali Siemens kolejne aktualizacje.

Materiały

Piszemy poradniki
dla naszych Klientów

Wydajemy dla naszych klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.

Materiały

Kompleksowo
wdrażamy rozwiązania

Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling (NX CAM, Mold & Progressive) oraz blisko 2/3 NX CAD/CAM & TEAMCNTER należy w Polsce do CAMdivision - wprowadzamy Industry 4.0!

 

icon offcanvas

Aktywna skarbnica wiedzy
Na naszym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz dodatkowe informacje dotyczące pakietów programu NX CAD/CAE/CAM & PDM/PLM.
Image

Nasz model współpracy
Industry 4.0 pod skrzydłami CAMdivision!

Materiały

Kreujemy
precyzyjne rozwiązania

Stworzenie i prowadzenie firmy to potężny wysiłek okupiony niewymiernymi kosztami. Analizujemy potrzeby i proponujemy usprawnienia w postaci rozwiązań CAx/PLM.

Materiały

Sukces
dla indywidualnych potrzeb

Software nie zastąpi wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu ludzi. Ale skrojony do indywidualnych potrzeb i posiadanej bazy wiedzy pozwoli wyprzedzić konkurencję.

Materiały

Dla Twojej klasy
biznesu i potrzeb

NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Tecnomatix, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS Digital Industries Software, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce.

 

icon offcanvas

Przyjazny model współpracy
Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

They fight, we code - Masters support masters!
WSPIERAMY DZIAŁALNOŚĆ MISTRZÓW KARATE

Materiały

KLUB KARATE KYOKUSHIN
RODZINY SYPIEŃ

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do wdrożeń software. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

 

icon offcanvas

Nieustanny rozwój
Nieustannie dążymy do doskonałości pisząc specjalne aplikacje, szkoląc i wydając podręczniki dla naszych Klientów.

Lider jest tylko jeden
Postaw na najlepsze oprogramowanie & rozwiązania

Jesteśmy pionierami polskiego tłumaczenia interfejsu NX CAD, NX CAM, NX Mold, Electrode & Progressive Design. Profesjonalnie & perfekcyjnie wdrażamy oprogramowanie NX CAD/CAE/CAM, FIBERSIM, TEAMCENTER, Tool Costing ...

Należymy do Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych. Nieustannie dążymy do doskonałości pisząc specjalne aplikacje, szkoląc i wydając podręczniki dla naszych Klientów.