CAMDIVISION - europejski liderTop European Partner 4 Manufacturing Software

Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18”! to kolejne europejskie wyróżnienie jakie otrzymaliśmy na dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA  w hiszpańskim Alicante w dniach 29-30.01.2019.
W ciągu ostatnich 11 lat, jako jedyna firma z Polski, zdobyliśmy już 6 europejskich wyróżnień.

PLATINUM SMART EXPERT w NX CAD/CAM!
CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Industry Software. W ubiegłym roku jako jedyna firma w Polsce otrzymaliśmy prestiżowy tytuł PLATINUM SMART EXPERT SIEMENS PARTNER w dziedzinie NX CAD/CAM. Jest to potwierdzenie naszych najwyższych kompetencji w tym obszarze.

INDUSTRY 4.0 & CAMdivision!
Otrzymana nagroda to efekt docenienia naszych starań w wprowadzeniu na polski rynek nowatorskich produktów SIEMENS PLM związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 tj.

  • NX Additive Manufacturing – druk 3D tworzyw i metalu
  • NX CAM Robotics – roboty (frezujące, spawające, przechwytujące, ...)
  • FIBERSIM – projektowanie części kompozytowych

Nasze rozwiązania są fundamentemSpecjalistycznego programowania & projektowania

ico15
Pionierzy
polskiego tłumaczenia
Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali SIEMENS kolejne aktualizacje.
ico6
Piszemy poradniki
dla naszych klientów
Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.
ico7
Kompleksowo
wdrażamy rozwiązania
Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling (NX CAM, Mold & Progressive) oraz ponad 50% NX CAD należy w Polsce do CAMdivision -  wprowadzamy nowatorskie rozwiązania.
ico8
Aktywnie
prowadzimy skarbnicę wiedzy
Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące oprogramowania NX CAD/CAE/CAM & PLM.

Nasze rozwiązania zostałydocenione na świecie

Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - wydarzenie w tym roku to premiera nowej wersji NX w styczniu 2019 roku. CAMdivison aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter/Access Program). Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące NX CAx.

Bez tajemnic, bez kompromisówIndustry 4.0 pod skrzydłami CAMdivision

ico1
Kreujemy
PRECYZYJNE ROZWIĄZANIA
Stworzenie i prowadzenie firmy to potężny wysiłek okupiony niewymiernymi kosztami. Analizujemy potrzeby i proponujemy usprawnienia w postaci rozwiązań CAx/PLM.
ico2
Sukces
DLA INDYWIDUALNYCH POTRZEB
Software nie zastąpi wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu ludzi. Ale skrojony do indywidualnych potrzeb i posiadanej bazy wiedzy pozwoli wyprzedzić konkurencję.
ico4
DLa Twojej
KLASY BIZNESU i potrzeb
NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS PLM, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce.
ico3
Firmy
A model współpracy
Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

WSPIERAMY DZIAŁALNOŚĆMISTRZÓW KARATE

KLUB KARATE KYOKUSHIN RODZINY SYPIEŃ

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do wdrożeń software. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

Image
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało