CAMDIVISIONJEDYNY Platinum Partner SIEMENS Digital Industries Software w Polsce & CEE FY2021!

CAMdivision jest największym i jedynym obecnie w Polsce & CEE (Central & Eastern Europe) PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software FY2021. Posiadamy prestiżowy status SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, TEAMCENTER i Solid Edge. Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling oraz blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER należy w Polsce do CAMdivision!

Nasze rozwiązania są fundamentemSpecjalistycznego programowania & projektowania

ico15
Pionierzy
polskiego tłumaczenia
Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali SIEMENS kolejne aktualizacje.
ico6
Piszemy poradniki
dla naszych klientów
Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.
ico7
Kompleksowo
wdrażamy rozwiązania
Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling (NX CAM, Mold & Progressive) oraz blisko 2/3 NX CAD/CAM & TEAMCENTER należy w Polsce do CAMdivision - wprowadzamy Industry 4.0!
ico8
Aktywna
skarbnica wiedzy
Na naszym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz dodatkowe informacje dotyczące pakietów programu NX CAD/CAE/CAM & PDM/PLM.

Nasze rozwiązania zostałydocenione na świecie

Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - najbliższe ważne wydarzenie to premiera najnowszego NX December 2020 Release. CAMdivision aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter/Access Program). Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące NX CAx.

Bez tajemnic, bez kompromisówIndustry 4.0 pod skrzydłami CAMdivision

ico1
Kreujemy
PRECYZYJNE ROZWIĄZANIA
Stworzenie i prowadzenie firmy to potężny wysiłek okupiony niewymiernymi kosztami. Analizujemy potrzeby i proponujemy usprawnienia w postaci rozwiązań CAx/PLM.
ico2
Sukces
DLA INDYWIDUALNYCH POTRZEB
Software nie zastąpi wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu ludzi. Ale skrojony do indywidualnych potrzeb i posiadanej bazy wiedzy pozwoli wyprzedzić konkurencję.
ico4
DLa Twojej
KLASY BIZNESU i potrzeb
NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Tecnomatix, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS PLM, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce.
ico3
Firmy
A model współpracy
Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

WSPIERAMY DZIAŁALNOŚĆMISTRZÓW KARATE

KLUB KARATE KYOKUSHIN RODZINY SYPIEŃ

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do wdrożeń software. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

Image
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało