nagrody1.jpg

Blisko 15 lat na rynkuWiele wyróżnień i 6 Europejskich nagród

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2019, która odbyła się w hiszpańksim Alicante w dniach 29-30 stycznia 2019 roku otrzymaliśmy europejską prestiżową nagrodę: „Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY2018"!

W ciągu ostatnich 15 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 6 takich europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software.

W ubiegłym roku, jako jedyna firma w Polsce, otrzymaliśmy prestiżowy tytuł PLATINUM SMART EXPERT SIEMENS PARTNER w dziedzinie NX CAD/CAM i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM Software.

Historia CamdivisionNagrody & wyróżnienia

Od 2007 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu postprocesorów.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja. Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki.
n1.jpg
 • 2019 – Alicante: Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY2018"!
 • 2018 – Malta: Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software!”
 • 2017 – Bukareszt: Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software!”
 • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”
 • 2014 – Lizbona i „Top Partner in Poland FY14”
 • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!
 • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
 • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
 • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
 • 2009 – konferencja w Frankfurcie podsumowała rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top EMEA Partner FY09”!
 • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
n2.jpg
 • TOP EUROPEAN PARTNER for MANUFACTURING ENGINEERING SOFTWARE FY18!

 Wręczenie nagrody odbyło się na dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA, w hiszpańskim Alicante w dniach 29-30 stycznia 2019 roku. W ciągu ostatnich 11 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już sześć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM! Ponadto zdobyliśmy tytuł „Top Partner in Poland FY18!”.

Otrzymana nagroda to efekt docenienia naszych starań w wprowadzaniu na polski rynek idei Industry 4.0 tj. 

 • NX Additive Manufacturing – druk 3D tworzyw i metalu. 
 • NX CAM Robotics – programowanie robotów (frezujące, spawająe, przechwytujące…),
 • FIBERSIM – projektowanie części kompozytowych

Nasza ofertę poszerzyliśmy również o TECNOMATIX, tj. środowisko do projektowania i optymalizacji zrobotyzowanych hal, linii produkcyjnych i gniazd roboczych – powiedział Artur Bielicz – prezes spółki CAMdivison. Oprogramowanie jest stosowane zarówno w przemyśle Automotive jak i Narzędziowym do automatyzacji linii produkcyjnych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało