nagrody1.jpg

Ponad 10 lat na rynkuWiele wyróżnień i 5 Europejskich nagród

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2018, która odbyła się na Malcie w dniach 30-31 stycznia 2018 roku otrzymaliśmy kolejną prestiżową nagrodę: „Top Partner in Poland FY17”!

W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 7 takich wyróżnień od SIEMENS PLM Software i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

Historia CamdivisionNagrody & wyróżnienia

Od 2007 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu postprocesorów.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja. Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki.
n1.jpg
 • 2019 – Alicante (spotkanie w styczniu w Hiszpanii)...
 • 2018 – Malta: Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software!”
 • 2017 – Bukareszt: Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software!”
 • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”
 • 2014 – Lizbona i „Top Partner in Poland FY14”
 • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!
 • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
 • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
 • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
 • 2009 – konferencja we Frankfurcie podsumowała rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top EMEA Partner FY09”!
 • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
n2.jpg

Te nagrody to efekt kolejnych lat najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM/TOOLING – ponad 3/4 rynku – oraz kolejnych udanych wdrożeń na rynku europejskim. 

To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC.

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics oraz wprowadzamy do Polski oprogramowanie Tool Costing do szybkiej i precyzyjnej wyceny oprzyrządowania form wtryskowych i tłoczników.

Wracając do spotkania te dwa dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX 12.0 CAD/CAM/CAE.

SIEMENS PLM Software to obecnie (po przejęciu Mentor Graphics) największa firma na świecie tworząca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla obszaru Industry 4.0! 

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało