dla-biur-konstruktorskich1.jpg

RozwiązaniaDla biur Projektowych

Oferujemy i wdrażamy zintegrowane rozwiązania CAx/PLM dla biur projektowych, które mogą być ściśle ukierunkowane na różne branże przemysłu.

To elastyczne cenowo, najszybsze i wydajne oprogramowanie niezależnie od tego czy tworzysz model koncepcyjny, oprzyrządowanie do istniejącego wyrobu lub jesteś częścią większego zespołu pracującego nad optymalizacją już istniejącego produktu. Nasze rozwiązania wyprzedzają konkurencję!
Opis

Rozwiązania dla BIUR PROJEKTOWYCH

Oprogramowanie SIEMENS PLM Software, które oferujemy dla biur projektowych znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach wymagającego współczesnego przemysłu:

Automotive
Pracujący na potrzeby przemysłu Automotive mają pełny komfort wyboru dedykowanego oprogramowania, bez względu na to czy tworzą całe nowe pojazdy, projektują jako poddostawcy podzespoły, oprzyrządowanie czy optymalizują istniejące już konstrukcje.

Aerospace
Najwyższe wymagania stawiane biurom projektowym i technologicznym w przemyśle Aerospace mają również swoje odzwierciedlenie w wysokim stopniu zaangażowania SIEMENS PLM w rozwój produktów ściśle związanych z branża lotniczą i obronności.

Mold & Die
Każda branża przemysłu wymaga konstrukcji specjalistycznego oprzyrządowania do wykonania docelowych cześci lub prototypów, które są wykonywane metodą wtrysku tworzyw sztucznych, tłoczenia lub druku 3D – każdą z tych technologii mamy w ofercie.

Machinery
Producentom maszyn i ciężkiego sprzęt oferujemy rozwiązania, które stawiają czoło wyzwaniom związanych z ciągle zmieniającymi się kryteriami zakupu, wieloma konfiguracjami i rosnącymi wymaganiami dotyczącymi komfortu obsługi i elektroniki.

Marine
Kompleksowe rozwiązania dedykowane dla branży stoczniowej umożliwiają projektowanie statków i jachtów o najbardziej skomplikowanych kształtach w jednym środowisku CAx/PLM.

Licencje

Pakiety licencji

Dedykowane pakiety licencji SIEMENS PLM Software, które oferujemy dla przemysłu Automotive stanowią spójne i kompleksowe rozwiązanie CAx/PLM.

NX Automotive Suppliers
To specjalne pakiety NX CAD/CAE do projektowania dedykowane poddostawcom przemysłu motoryzacyjnego, którzy współpracują ściśle z producentami samochodów.

NX Aerospace Design
Dostarcza specjalnych narzędzi do projektowania elementów lotniczych typu Aero Step, Aero Rib, Aero Shelf, Aero Flange, które znaczenie przyspieszają prace nad tego tulu modelami.

NX Marine Craft Design
Pakiet NX Marine to kompletne narzędzie do modelowania pełnej infrastruktury statków i zarządzania bardzo dużymi zespołami charakterystycznych dla tej klasy obiektów.

Tooling Design & Costing
NX Mold Design (formy wtryskowe i odlewnicze), NX Progressive Design (tłoczniki) to typowe pakiety służące do projektowania, a PCM Tool Costing do kosztorysowania oprzyrządowania.

NX & FIBERSIM
To zintegrowane środowisko do projektowanie i wytwarzanie produktów kompozytowych.

SIMCENTER
SIMCENTER łączy ze sobą symulację systemów, CAE 1D/3D i fizyczne testy z wiedzą uzyskaną dzięki analizie danych. Posiada wielomodułową budowę i elastyczne zasady licencjonowania.

Solid Edge & Machinery

Solid Edge to modeler bryłowy klasy „mid-range” idealny do tworzenia projektów maszyn i urządzeń z pełną kontrolą złożeń, analizą kinematyki, obliczeń CAE i PDM.

TEAMCENTER

To kompleksowe rozwiązanie PLM służące do zarządzenia cyklem życia produktu, które posiada specjalizowane moduły do analizy, raportowania, harmonogramowania itd.

Książki

eBooks do NX

eBooki to elektroniczne książki NX CAD (w formacie PDF) skierowane do indywidualnych użytkowników systemu NX, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie stosowania Synchronous Technology (ST), jak i do użytkowników innych systemów CAD pragnących poznać Synchronous. Co do szczegółów technicznych – to na podany w ankiecie email, otrzymają Państwo linki do pobrania poszczególnych plików książki NX CAD. Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX Synchronousbook 3
Synchronous Technology 3D

eBook – 100 str. (PDF) – 8 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 8 MB
Filmy instruktażowe – 640 MB

Podręcznik oparty na NX 8.0/8.5

Podgląd książki
NX ST & Realizebook 2
Synchronous 3D i 2D

Realize Shape

eBook – 184 str. (PDF) – 32 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 20 MB
Filmy instruktażowe – 900 MB

Podgląd książki
NX CAD Podstawybook 1
Modelowanie bryłowe
Synchronous 3D i 2D
Realize Shape

eBook – 300 str. (PDF) – 58 MB
Pliki 3D do ćwiczeń – 30 MB
Filmy instruktażowe – 1 GB

Podgląd książki

 

Drukowane książki NX CAD/CAM

Drukowane podręczniki są przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania NX. Publikacje przeznaczone są wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o.o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX CAD Podstawybook 1
Kolor 360 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
Formy wtryskowebook 3
Kolor 400 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
NX Tłocznikibook 4
Kolor 400 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
NX CAM & VMbook 2
Kolor 524 str. + DVD
Podgląd książkiZamów
Pobierz

Materiały do pobrania

Naszej działalności nie ograniczamy tylko to wdrożeń software. Wydajemy podręczniki w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki. Dodatkowym źródłem informacji o oferowanym przez nas oprogramowaniu są materiały informacyjne w formie ulotek oraz zapis filmowy organizowanych przez nas webinarów. Znajdą tu Państwo szczegółowe opisy produktów i konfiguracji oraz jak również opisy najnowszych wersji oprogramowania.

NX CAD CAM CAE
nx cad materialy1
Pobierz materiał
NX CAD MACH pakiety
nx cad materialy2
Pobierz materiał
NX Tooling Pl
nx cad materialy3
Pobierz materiał
Testy

Wersje testowe

NX CAD/CAM wersja testowa to bezpłatne testy oprogramowania NX, które obejmuje wybrane pakiety NX CAD, NX CAM i NX CAE lub specjalizowane aplikacje typu NX Mold/Progressive Design (projektowanie form i tłoczników).

Oferta jest skierowana do potencjalnych Klientów zainteresowanych tymi rozwiązaniami lub pragnących porównać możliwości NX ze stosowanymi aktualnie rozwiązaniami jaki i firm już posiadających oprogramowanie NX.

Aby w pełni wykorzystać pakiet NX CAD/CAM wersja testowa warto skorzystać z wstępnych szkoleń, warsztatów czy konsultacji online.

W ramach pakietu NX CAD/CAM wersja testowa zapewniamy Państwu:

- licencję testową na 7 – 30 dni, 
- nośniki na DVD (lub do pobrania z ftp), 
- wypożyczenie książki lub eBook, 
- wstępne szkolenie np. online, 
- pomoc i konsultacje w trakcie testów, 
- postprocesor testowy (NX CAM)

Oferta skierowana jest dla firm.
book wersja testowa

 

Dowiedz się więcejProfesjonalne materiały od CAMdivision

Wersje testowe
book wersja testowa
Podstawy NX
book nx cad promo
eBooki & podręczniki
book ebook

Jesteś zainteresowany?Wypełnij formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię!

Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało