"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image

Nowości Teamcenter 14.3: Wspólne Tworzenie Wymagań i nie tylko

W rozwoju produktów kluczowe znaczenie ma właściwe zarządzanie wymaganiami. Teamcenter 14.3 przynosi przełomowe funkcje, które ułatwiają współpracę nad wymaganiami oraz wprowadzają innowacje w innych obszarach.

Wspólne Tworzenie Wymagań w Czasie Rzeczywistym: Lepsza Współpraca
W Teamcenter 14.3 możemy teraz jednocześnie edytować te same wymagania. Wszystko dzieje się na bieżąco - widzimy zmiany od razu lub możemy sprawdzić je później. Możliwość dodawania komentarzy ułatwia porozumienie. Wszystkie zmiany i komentarze są śledzone, co pomaga w zrozumieniu procesu.

Śledzenie i Integracja na Przełomie Cyklu Życia
Zarządzanie wymaganiami w ramach Teamcenter nadaje im dynamiczne możliwości. Wymagania bezproblemowo uczestniczą w zarządzaniu zmianami, zarządzaniu konfiguracją i innymi procesami Zarządzania Cyklem Życia Produktu (PLM). Poprzez ustanowienie połączeń między wymaganiami, a różnymi obiektami Teamcenter, takimi jak części, procesy produkcyjne i przypadki testowe, rodzi się sieć śledzenia. Ta wzajemna zależność umożliwia zespołom śledzenie drogi wymagań, zapewniając ich zgodność i usprawniając cały proces rozwoju.

Ciągła Weryfikacja Wymagań: Szybkie Wykrywanie Problemów
Teamcenter 14.3 umożliwia ciągłą weryfikację wymagań poprzez symulacje. To pozwala wcześnie wykrywać problemy. Nowe modele symulacji i lepsze raporty wizualizacji ułatwiają tę weryfikację. Poprzez poddawanie wymagań produktowych wirtualnym modelom symulacji, organizacje mogą wcześnie wykrywać potencjalne problemy w cyklu rozwoju. W najnowszym wydaniu dostępne są różnorodne modele symulacji 1D z parametryzowanymi wymaganiami, kontrolowane pakiety weryfikacji i udoskonalone raporty wizualizacji, umożliwiając inżynierom ciągłą i płynną walidację wymagań.

Industrialne Metawersum: Lepsza Współpraca
Dzięki Teamcenter Visualization i NVIDIA Omniverse, współpraca staje się bardziej zaawansowana. Produkty są dostępne w cyfrowym środowisku, co ułatwia wspólną pracę. Współpraca osiąga nowe wymiary dzięki integracji Teamcenter Visualization i NVIDIA Omniverse. Cyfrowy klon produktu, wraz ze strukturą i danymi modeli 3D, wkracza do Industrialnego Metawersum. Ta zbieżność pozwala użytkownikom o różnorodnym doświadczeniu na interakcję z cyfrowym klonem, korzystając z narzędzi takich jak NVIDIA Omniverse Create Viewer czy przeglądarka PLM Vis Web. Powstała synergia odzwierciedla się w wszystkich podłączonych narzędziach, sprzyjając spójnej i wydajnej inżynierii współpracy.

Lepsza Wizualizacja i Zarządzanie Strukturą Produktu (BOM)
Teamcenter 14.3 nie tylko rewolucjonizuje współpracę, ale także optymalizuje wydajność wizualizacji. Dzięki ulepszonemu renderowaniu po stronie klienta (CSR) można obsługiwać większe zbiory danych niż kiedykolwiek wcześniej. Logika renderowania dynamicznie przełącza się między renderowaniem po stronie klienta, a serwera w zależności od rozmiaru danych, maksymalizując wydajność i doświadczenie użytkownika. Ponadto innowacyjny proces łączenia modyfikacji BOM upraszcza zarządzanie zmianami, ułatwiając włączenie równoległych aktualizacji bez kompromisów w zakresie efektywności.

Supplier Connect: Współpraca z Dostawcami
Efektywna współpraca z dostawcami to klucz do sukcesu. Teamcenter poszerza tę współpracę poprzez Supplier Connect, umożliwiając dostawcom dostęp do informacji produktowych.
Teamcenter 14.3 to krok naprzód w rozwoju produktów. Dzięki wspólnemu tworzeniu wymagań, ciągłej weryfikacji i innym innowacjom, ułatwia i usprawnia procesy.

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook