"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image

Ekscytujące wieści dotyczące wersji Teamcenter 2023!

W tym roku postanowiliśmy ułatwić Wam, naszym klientom! W 2023 roku szykujemy kilka ekscytujących zmian w Teamcenter. Chcieliśmy rzucić okiem na dwie rzeczy, które zaczniesz zauważać w naszych materiałach i komunikatach.

Nowy rok, nowy numer wersji!

Słyszeliśmy, że w naszym portfolio produktów Xcelerator, w tym Teamcenter, Polarion, Product Cost Management, Rulestream, NX i innych, tradycyjnie stosowaliśmy różne metody numerowania wersji. W 2023 roku przechodzimy na jedną, spójną metodologię, która zostanie przyjęta we wszystkich produktach Xcelerator.

Wszystkie numery wydań będą zgodne z tą standardową konwencją: pierwsze 2 cyfry to rok wydania, ostatnie 2 cyfry to miesiąc. Na przykład nasze wydanie Teamcenter na jesień 2023 r. spodziewane jest w grudniu przyszłego roku (12. miesiąc w roku). Jego numer wydania to 2312. Ta spójna konwencja powinna być widoczna we wszystkich produktach z rodziny Teamcenter.

Począwszy od Teamcenter 2312, Active Workspace będzie pakowane i instalowane razem z resztą Teamcenter. Nie będzie już oddzielnego pakietu Active Workspace do pobrania i zainstalowania, ale wszystkie ulubione funkcje nadal będą dostępne.

Kiedy zobaczysz te zmiany?

Wszystko zacznie się jesienią 2023 roku. Wszystkie produkty Teamcenter będą zgodne z nową konwencją numerów wersji. Nieco wcześniej czy później możesz zobaczyć, jak inne produkty z portfolio Xcelerator przechodzą do nowych numerów wydań.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

W miarę zbliżania się wydania Teamcenter na jesień 2023 r. będziemy udostępniać bardziej szczegółowe informacje. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze swoim menedżerem konta lub skontaktuj się z nami!

Na razie zapoznaj się z naszą najnowszą wersją, Teamcenter 14.2 i Active Workspace 6.2, które zapewniają elastyczność PLM, aby pomóc Ci udoskonalić Twoje produkty… i Twoją firmę. Wykorzystaj wszystko, co Teamcenter ma do zaoferowania, zainstalowane lokalnie lub jako usługa w chmurze dzięki Teamcenter X.

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook