NX CAD SYNCHRONOUS TECHNOLOGY E-BookBezpłatna Książka w PDF
Akcja 01-20.12.2019

CAMdivision jest największym dostawcą NX CAD/CAM (ponad 3/4 polskiego rynku) i od tego produktu rozpoczynaliśmy 12 lat temu naszą współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NXCAM 4.0 (w 2007 roku!) oraz tworząc pierwszy polski podręcznik NXCAM w 2009 roku.
Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do CAMdivision z wielu stron, zdecydowaliśmy się na bezpłatnie udostępnienie fragmentów kolejnej książki "NX CAD Synchronous Technology".
Publikacja liczy ponad 100 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.
Udostępnione rozdziały książki pozwolą Państwu na poznanie filozofii edycji i tworzenia części przy wykorzystaniu Synchronous Technology, która zawarta jest w każdym pakiecie NX. Publikacja może więc zainteresować nie tylko konstruktorów tworzących w NX CAD/CAE, ale również technologów programujących ścieżki obróbki w NX CAM.

NX CAD ST E-BOOK BEZPŁATNA KSIĄŻKA W PDF

ZASADY KORZYSTANIA z E-BOOK

NX CAD Synchronous Technology
Zawartość e-Booka:

Rozdział 1 - Wprowadzenie do Synchronous Technology
Rozdział 2 - Move Face (Przesuń ściankę)
Rozdział 3 - Pull Face (Wyciągnij ściankę)
Rodział 4 - Dimensions (Wymiary)
Rozdział 5 - Delete Face (Usuń ściankę)
Rozdział 6 - Replace Face (Zastąp ściankę)
Rozdział 7 -  Detail Feature (Obróbka cech)
Rozdział 8 - Resize Face (Edytuj ściankę)
Rozdział 9 - Reuse (Powielanie)
Rozdział 10 -  Relate (Relacje)
Rozdział 11 -  Offset Region (Odsuń region)
Rozdział 12 -  Shell (Cienkościenność)
Rozdział 13 - Group Face (Grupowanie ścianek)
Rozdział 14 - Edit Cross Section (Edytuj przekrój)
Rozdział 15 - Optimize (Optymalizuj)
...

e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAD i NX CAM, użytkowników innych systemów CAD/CAM pragnących poznać podstawy pracy w jego środowisku, a zwłaszcza Technologii Synchronicznej. 

Ideą wydawcy jest zachęcenie użytkowników do samokształcenia, przynajmniej w zakresie wiedzy prezentowanej na łamach rzeczonej publikacji. W związku z tym ograniczeniem, aby legalnie wykorzystywać ten podręcznik w firmie komercyjnej lub instytucji edukacyjnej, należy zgłosić ten zamiar wydawcy celem uzyskania zezwolenia.

Co do szczegółów technicznych: na podany w formularzu e-mail otrzymają Państwo, po weryfikacji, linki do pobrania poszczególnych pakietów książki NX CAD ST, które stanowią e-Book PDF, pliki do cwiczeń i filmy instruktażowe. Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do późniejszego kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji.

Książka oparta jest o najnowszą wersję NX 2019 Release, ale pliki wejściowe są w postaci neutralnego formatu PARASOLID x_t lub STEP, więc można z nich korzystać praktycznie w każdej wersji NX.

Jeśli akcpetują Państwo powyższe warunki, to prosimy o wypełnienie formularza.

Jesteś zainteresowany?Wypełnij formularz

Proszę wpisać swoje imię!

Proszę podać nazwę firmy!

Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 characters left